UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES, BY UŁATWIĆ KORZYSTANIE Z NASZEJ WITRYNY. JEŚLI NIE CHCESZ, BY PLIKI COOKIES BYŁY ZAPISYWANE NA TWOIM DYSKU ZMIEŃ USTAWIENIA PRZEGLĄDARKI
OK, ROZUMIEM | WIĘCEJ INFORMACJI

Dziękujemy. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
tel.: 797 904 231, 797 703 990

Oferty kredytów

Chcesz dowiedzieć się, na jakie mieszkanie możesz sobie pozwolić? Zachęcamy do osobistego spotkania z naszym doradcą, który - na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji - wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową.

Korzystając ze wsparcia doradców Home Credit Group Finanse i Nieruchomości, zaoszczędzisz swój cenny czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Dzięki nam podczas całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz - aby podpisać umowę kredytową. Resztę zrobimy za Ciebie! Skorzystaj z fachowych porad naszego doradcy, a szybko zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Naszym klientom zapewniamy:
 • oferty najlepszych nieruchomości rynku pierwotnego i ich finansowanie w jednym miejscu
 • uproszczony dostęp do procesu kredytowania oraz dokładne potwierdzenie zdolności kredytowej
 • możliwość spotkania z doradcą w dogodnym miejscu i czasie, a także szybką decyzję kredytową
 • bezpłatną i indywidualną opiekę doradcy podczas całego okresu finansowania nieruchomości
 • obsługę klienta z trudną historią kredytową
 • oferty kredytowe ponad 25 banków
 • inne oferty finansowe

W celu sprawdzenia zdolności kredytowej oraz uzyskania optymalnej oferty finansowania wybranej nieruchomości prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego bądź o kontakt telefoniczny.
tel. 797 904 231
tel. 797 703 990

Kredyty hipoteczne

rozwiń
Marzysz o własnym mieszkaniu, a może nowym domu za miastem? Chcesz w końcu mieszkać na swoim?

To jest możliwe. Wystarczy sprawdzić posiadaną zdolność kredytową.

Kredyt hipoteczny pomoże w uzyskaniu pieniędzy na wymarzone lokum. Z naszym wsparciem łatwiej spełnisz swoje marzenia. Doradca Home Credit Group zrealizuje za Ciebie wszystkie formalności i pomoże przejść przez uciążliwe bankowe procedury. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę – w swoim pakiecie posiadamy produkty 25 wiodących instytucji finansowych na rynku.

Nasze doradztwo jest całkowicie bezpłatne.

Pożyczki hipoteczne

rozwiń
Posiadasz własną nieruchomość i potrzebujesz niskooprocentowanej gotówki? Chcesz płacić jak najniższe raty?

Pożyczka hipoteczna jest idealnym rozwiązaniem!

Jeśli masz nieruchomość, na której bank może się zabezpieczyć, uzyskasz gotówkę na dowolny cel – w dodatku oprocentowaną prawie tak nisko, jak kredyt hipoteczny. Okres spłaty możesz rozłożyć nawet na 30 lat, przez co raty będą dużo niższe niż przy kredycie gotówkowym.

Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na podróże, zakup samochodu, spłatę innych kredytów... na co tylko chcesz!

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą pożyczkę hipoteczną, a wszystkie formalności załatwimy za Ciebie bezpłatnie.

Kredyty gotówkowe

rozwiń
Masz niezrealizowane plany? Marzysz o wyprawie dookoła świata? Czas kupić nowe meble?

Z pomocą naszego doradcy zyskasz możliwość spełnienia swoich zamierzeń.

Wsparcie doradcy umożliwi otrzymanie niskooprocentowanego kredytu gotówkowego, indywidualnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Kredyt budowlany

rozwiń
Korzystny kredyt budowlany to szansa na realizację marzeń o własnym domu. Często koszt budowy nie przewyższa bowiem kwoty, jaką musielibyśmy zapłacić za kupno mieszkania.

Z naszym doradcą uzyskasz najlepszy kredyt budowlany.

Chcesz zmodernizować swoje mieszkanie? W tym przypadku również pomoże Ci kredyt budowlany.

Kredyt budowlany przeznaczany jest na:
 • budowę domu, lokalu mieszkalnego lub garażu
 • remont domu i lokalu mieszkalnego
 • adaptację lokalu niemieszkalnego, strychu, domku letniskowego, garażu, altany

Kredyty konsolidacyjne

rozwiń
Bardzo często zdarza się, że zaciągamy zbyt wiele kredytów, których nie jesteśmy w stanie spłacać. Prawie wszyscy posiadamy też karty kredytowe, debety w rachunku bankowym oraz pożyczki gotówkowe.

W razie trudności ze spłatą wielu zobowiązań dobrym wyjściem jest kredyt konsolidacyjny. Atutem tego produktu jest zamiana wszystkich kredytów na jeden - o niższej racie i mniejszym oprocentowaniu. Dzięki temu łatwiej będzie go spłacić. Jeden bank, jeden kredyt, jedna rata!

Leasing

rozwiń
Żeby mieć, wcale nie trzeba kupować. Dzięki leasingowi możliwe jest korzystanie z pojazdów lub maszyn bez konieczności ich zakupu.

Home Credit Group to najlepszy partner do wsparcia rozwoju Twojej firmy poprzez zapewnienie optymalnej formy finansowania zakupu środków trwałych. Współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi oferującymi usługi leasingowe na polskim rynku.

Nasi Doradcy przeanalizują potrzeby Twojego przedsiębiorstwa oraz wybiorą najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kredyt firmowy

rozwiń
Kredyt firmowy, to produkt dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Taki rodzaj kredytu jest niezbędny kiedy potrzebujemy środków na utrzymanie płynności finansowej naszej działalności lub kiedy planujemy większe inwestycje.

Każda firma bez względu na wielkość i profil działalności, potrzebuje zewnętrznego dofinansowania. Dzięki niemu przedsiębiorstwo może się rozwijać i poprawić swoją płynność finansową.

Jeśli planujesz inwestycję, zakup samochodu, chcesz dofinansować bieżącą działalność lub właśnie założyłeś własną firmę, skontaktuj się z nami.

Spośród wszystkich ofert instytucji finansowych, wybierzemy najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

W zależności od planowanych działań proponujemy następujące rodzaje kredytów:
 • Kredyt obrotowy
 • Kredyt finansowy

Kredyt obrotowy

rozwiń
Jest doskonałym sposobem na uzupełnienie bieżących środków firmy. Dzięki niemu można utrzymać płynność finansową, wypłacić pensje pracownikom, uregulować płatności lub zakupić dodatkowy towar.

Kredyt ten najczęściej udzielany jest w formie kredytu odnawialnego na jeden rok. Jeśli kondycja firmy nie pogorszy się, a zadłużenie będzie terminowo spłacane, bank przedłuży kredyt na kolejny rok bez dodatkowych formalności.

Kredyt inwestycyjny

rozwiń
Przeznaczony jest na wsparcie działań, które zmierzają do powiększenia wartości majątku trwałego firmy. Za środki uzyskane z kredytu inwestycyjnego można zakupić potrzebne urządzenia, środki transportu, nieruchomości lub dobra niematerialne, jak licencje czy koncesje.

Warunki cenowe oraz kryteria przyznania kredytu różnią się w zależności od banku. Naszą rolą jest, by spośród wielu ofert wybrać dla Twojej firmy tę najlepszą możliwą do uzyskania.