UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES, BY UŁATWIĆ KORZYSTANIE Z NASZEJ WITRYNY. JEŚLI NIE CHCESZ, BY PLIKI COOKIES BYŁY ZAPISYWANE NA TWOIM DYSKU ZMIEŃ USTAWIENIA PRZEGLĄDARKI
OK, ROZUMIEM | WIĘCEJ INFORMACJI

Dziękujemy. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
tel.: 797 904 231, 797 703 990

U nas skorzystasz z programu MdM!

Od nowego Roku, jeśli spełniamy wymogi programu „Mieszkanie dla Młodych”, możemy stać się właścicielem nowego mieszkania z dopłatą od państwa. Zainteresowanych zapraszamy do naszego serwisu nieruchomości rynku pierwotnego – na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.

Pamiętajcie, że wielu deweloperów decyduje się na obniżanie cen za m kw., aby ich oferta mieszkań kwalifikowała się do MdM! Skontaktuj się z nami - nasz doradca ds. nieruchomości doradzi, pokaże wiele ofert nieruchomości spełniających Wasze wymagania, a doradcy finansowi Home Credit Group sprawdzą zdolność finansową i dobiorą najlepszy kredyt hipoteczny w zależności od indywidualnej sytuacji klienta.
Nowy rządowy program dopłat to szansa dla zaradnych młodych ludzi na posiadanie nowego, własnego M. Teraz jest najlepszy moment na zakup mieszkania w ramach programu – bardzo możliwe, że z czasem zmniejszy się liczba dostępnych w ramach programu nieruchomości. Zatem – nie zwlekaj i zamieszkaj u siebie!

Czy szykują się zmiany w programie „Mieszkanie dla Młodych”?

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju bierze pod uwagę nowelizację ustawy tak by został rozwiązany problem z dopłatami do tych mieszkań, dla których ceny nie są ustalone z góry ceny przez spółdzielnie mieszkaniowe.

więcej »

Ubiegamy się o kredyt hipoteczny – proces krok po kroku

Kredyt hipoteczny to całkiem inny kredyt niż gotówkowy czy też konsumpcyjny. Nie dostaniemy go „bez dowodu”, „od ręki” czy w 10 minut. Uzyskanie go to bardzo skomplikowany proces a wnioski o uzyskanie kredytów hipotecznych rządzą się odrębnymi prawami i metodami analiz.
więcej »

7 banków w MdM

Już siedem banków podpisało z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę o współpracy przy udzielaniu kredytów hipotecznych w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. więcej »