UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES, BY UŁATWIĆ KORZYSTANIE Z NASZEJ WITRYNY. JEŚLI NIE CHCESZ, BY PLIKI COOKIES BYŁY ZAPISYWANE NA TWOIM DYSKU ZMIEŃ USTAWIENIA PRZEGLĄDARKI
OK, ROZUMIEM | WIĘCEJ INFORMACJI

Dziękujemy. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
tel.: 797 904 231, 797 703 990

Mieszkanie? Kupować!

Kupować teraz czy potem? Czekać na kolejne obniżki i rabaty? Otóż, jeśli nie czekasz na zakup mieszkania z dopłatą w ramach programu rządowego Mieszkanie dla Młodych, warto teraz poszukać nieruchomości dla siebie – ceny się ustabilizowały a eksperci twierdzą, że taniej już nie będzie.

Nowy, 2014 rok przyniesie koniec ery kredytów na 100% wartości nieruchomości – takie kredyty posiada w dniu dzisiejszym już tylko 10 banków, a kredyty bez wkładu własnego stają się bardzo pożądane. Stają się w związku z tym droższe - banki podnoszą marże, które dziś na poziomie 1,5% (LTV 100%) są w praktyce niedostępne. Pozostał więc nam praktycznie tylko jeden miesiąc do finalizacji zakupu mieszkania za pomocą kredytu bez wkładu własnego.
Od roku 2014 zgodnie ze zmianą rekomendacji S wymagany będzie przynajmniej 5% wkład własny. W związku ze zbliżającym się końcem roku ruch jest duży, co w konsekwencji może przynieść kolejne podwyżki w kredytach 100%!
Nie zwlekaj z decyzją i już dziś zacznij szukać swojego mieszkania! Znajdziesz je tu: serwis nieruchomości Home Credit Group, nasi doradcy do spraw nieruchomości pomogą w sfinalizowaniu transakcji a nasi doradcy finansowi pomogą Ci w jego sfinansowaniu.

Czy szykują się zmiany w programie „Mieszkanie dla Młodych”?

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju bierze pod uwagę nowelizację ustawy tak by został rozwiązany problem z dopłatami do tych mieszkań, dla których ceny nie są ustalone z góry ceny przez spółdzielnie mieszkaniowe.

więcej »

Ubiegamy się o kredyt hipoteczny – proces krok po kroku

Kredyt hipoteczny to całkiem inny kredyt niż gotówkowy czy też konsumpcyjny. Nie dostaniemy go „bez dowodu”, „od ręki” czy w 10 minut. Uzyskanie go to bardzo skomplikowany proces a wnioski o uzyskanie kredytów hipotecznych rządzą się odrębnymi prawami i metodami analiz.
więcej »

7 banków w MdM

Już siedem banków podpisało z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę o współpracy przy udzielaniu kredytów hipotecznych w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. więcej »