UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES, BY UŁATWIĆ KORZYSTANIE Z NASZEJ WITRYNY. JEŚLI NIE CHCESZ, BY PLIKI COOKIES BYŁY ZAPISYWANE NA TWOIM DYSKU ZMIEŃ USTAWIENIA PRZEGLĄDARKI
OK, ROZUMIEM | WIĘCEJ INFORMACJI

Dziękujemy. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
tel.: 797 904 231, 797 703 990

14.05.2013 Home Credit Group w Związku Firm Doradztwa Finansowego

Home Credit Group w Związku Firm Doradztwa Finansowego

 

Związek Firm Doradztwa Finansowego, który zrzesza największe firmy doradztwa finansowego w Polsce poszerza swoje grono. Jego aktualny skład zasiliła właśnie firma  Home Credit Group Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o. HCG swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Pośredniczy w sprzedaży nieruchomości oraz produktów bankowych takich jak: kredyty hipoteczne i gotówkowe, kredyty dla firm i deweloperów, produkty regularnego oszczędzania, leasing oraz ubezpieczenia nieruchomości.

Jest to już 11 przedsiębiorstwo na liście ZFDF. Obecnie poza HCG do ZFDF należą: Open Finance, Home Broker, Expander, Dom Kredytowy Notus, Aspiro, Idea Expert, Doradcy24, Bankier, Walth Solutions oraz Gold Finance.

 

O ZFDF:

Związek Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) to organizacja reprezentująca polski rynek firm doradztwa finansowego. Związek powstał 19 czerwca 2008r. Wśród jego członków znajdują się największe i najbardziej renomowane firmy doradztwa finansowego.

Celem ZFDF jest reprezentowanie interesów gospodarczych i społecznych branży, w szczególności wypracowywanie jednolitych standardów pracy firm doradztwa finansowego. Związek stawia sobie za cel umacnianie właściwego wizerunku doradców oraz edukowanie społeczeństwa w zakresie zarządzania finansami.


http://centrum-prasowe.blogspot.com/2013/04/home-credit-group-w-zwiazku-firm.html


http://www.finanse-info.pl/artykuly/zfdf.php


Czy szykują się zmiany w programie „Mieszkanie dla Młodych”?

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju bierze pod uwagę nowelizację ustawy tak by został rozwiązany problem z dopłatami do tych mieszkań, dla których ceny nie są ustalone z góry ceny przez spółdzielnie mieszkaniowe.

więcej »

Ubiegamy się o kredyt hipoteczny – proces krok po kroku

Kredyt hipoteczny to całkiem inny kredyt niż gotówkowy czy też konsumpcyjny. Nie dostaniemy go „bez dowodu”, „od ręki” czy w 10 minut. Uzyskanie go to bardzo skomplikowany proces a wnioski o uzyskanie kredytów hipotecznych rządzą się odrębnymi prawami i metodami analiz.
więcej »

7 banków w MdM

Już siedem banków podpisało z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę o współpracy przy udzielaniu kredytów hipotecznych w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. więcej »